Logo Logo
Endüstriyel Uygulama Desteği Ücretsiz Ürünler Ve Resmi Bağlantılar

KOSGEB’in  resmi web sitesi; www.kosgeb.gov.tr

       Aşağıda listeler  halinde  KOSGEB Endüstriyel Uygulama Destek Programı için  başvuru yapmak isteyen işletme ve yatırımcıların kullanmaları gereken güncel boş  KOSGEB Endüstriyel Uygulama Destek Programı başvuru  formları  yer almaktadır.

      Bu boş KOSGEB Endüstriyel Uygulama Destek Programı başvuru  formlarını ücretsiz olarak portalımızdan kendi  bilgisayarınıza hemen  indirebilir  ve portalımızda yer alan Aracısız Hibe Alma Çözümlerinden( Hibe Alma Rehberi ) satın alan binlerce müşteri referansımız  gibi sizde  portalımızdan satın almış olduğunuz  Aracısız Hibe Alma Çözümleri ile kendi hibe  desteği başvuru formunuzu çok kolay ve hızlı bir şekilde  doldura bilirsiniz. Bu yolla sizde  aracı ve proje  yazarı  firmalara  binlerce lira proje hazırlatma ücreti ödemeden( ve  dolandırılmadan) kendi başınıza çok kolay ve hızlı bir  şekilde KOSGEB Endüstriyel Uygulama Destek Programı hibe  desteklerine erişen şanslı işletme  ve yatırımcılar  arasındaki yerinizi alabilirsiniz.

 

İLGİLİ  KURUM  VE KURULUŞ

EKLİ DOSYANIN İÇERİĞİ VE  HANGİ AMAÇ İÇİN OLDUĞU

ÜCRETSİZ İNDİR

KOSGEB

 

 

KOSGEB ENDÜSTRİYEL UYGULAMA  DESTEK HİBE PROGRAMLARI

KOSGEB Endüstriyel Uygulama Hibe Destek .Programı için işletme ve yatırımcıların bu hibe  desteğine başvuru yapmak için kullanmaları gereken güncel KOSGEB  Endüstiryel Uygulama Programı Hibe Proje Başvuru Formu (pdf formatında)

73

 

KOSGEB Endüstriyel Uygulama Hibe Desteği kapsamında KOSGEB’e  müracaat eden işletmelerin e-kobi linki üzerinden Endüstriyel Uygulama Programı projelerini hazırlayıp KOSGEB’te işletmelerinden sorumlu  KOSGEB KOBİ Uzmanına teslim ederler. Bu  KOBİ uzmanları projeleri ve ilgili evrakları  ekte  belirtilen kriterlere  göre inceler. 

74

 

KOSGEB Endüstriyel Uygulama Desteği kapsamında girişimcilerin  KOSGEB ‘e sunduğu arge ve inovasyon projelerinin KOSGEB Endüstiryel Uygulama Desteği Kurulu tarafından  hangi  kriterlere göre  hibe desteği sunulduğunun anlatıldığı Tablo.

75

 

KOSGEB Endüstriyel Uygulama Desteği kapsamında E- KOBİ linki üzerinde girişimcilerin doldurmuş oldurup çıktı alıp  KOSGEB’e sunacakları proje ile  birlikte girişimcilik desteği  başvuru  dilekçesi( Not: Bu  dilekçe  e-kobi linki üzerinden  KOSGEB veri tabanından otomatik olarak  doldurulmuş bir şekilde indirilir) 

76

Hibe Kurtlarından Tavsiyeler