Logo Logo
İş Birliği Güç Birliği Desteği Ücretsiz Ürünler Ve Resmi Bağlantılar

KOSGEB’in  resmi web sitesi; www.kosgeb.gov.tr

    Aşağıda listeler  halinde  KOSGEB İş Birliği Güç Birliği Destek Programı için  başvuru yapmak isteyen işletme ve yatırımcıların kullanmaları gereken güncel boş  KOSGEB İş Birliği Güç Birliği Destek Programı başvuru  formları  yer almaktadır.

      Bu boş KOSGEB İş Birliği Güç Birliği Destek Programı başvuru  formlarını ücretsiz olarak portalımızdan kendi  bilgisayarınıza hemen  indirebilir  ve portalımızda yer alan Aracısız Hibe Alma Çözümlerinden(Hibe Alma Rehberi veya T. Hibe Desteği Almış KOSGEB İş Birliği Güç Birliği Destek Programı Proje  Örneği ) satın alan binlerce müşteri referansımız  gibi sizde  portalımızdan satın almış olduğunuz  Aracısız Hibe Alma Çözümleri ile kendi hibe  desteği başvuru formunuzu çok kolay ve hızlı bir şekilde  doldura bilirsiniz. Bu yolla sizde  aracı ve proje  yazarı  firmalara  binlerce lira proje hazırlatma ücreti ödemeden( ve  dolandırılmadan) kendi başınıza çok kolay ve hızlı bir  şekilde KOSGEB İş Birliği Güç Birliği Destek Programı hibe  desteklerine erişen şanslı işletme  ve yatırımcılar  arasındaki yerinizi alabilirsiniz.

 

 

İLGİLİ  KURUM  VE KURULUŞ

EKLİ DOSYANIN İÇERİĞİ VE  HANGİ AMAÇ İÇİN OLDUĞU

ÜCRETSİZ İNDİR

KOSGEB

 

 

KOSGEB İŞ BİRLİĞİ GÜÇ BİRLİĞİ  DESTEK PROGRAMI

KOSGEB İş Birliği Güç Birliği Destek .Programı için işletme ve yatırımcıların bu hibe  desteğine başvuru yapmak için kullanmaları gereken güncel KOSGEB  KOBİ Proje Destek  Programı Hibe Proje Başvuru Formu (pdf formatında)

60

 

KOSGEB İş Birliği Güç Birliği Programı kapsamında projesi hibe almaya  hak kazanan  işletme ve yatırımcıların  çeşitli sebepler ile (  bütçeye yeni demirbaş ekleme , var olan  demirbaşı çıkarma  demirbaş çıkarma  vb.) Bütçesinde  değişiklik talep  etmek için kullanacağı Revizyon(değişiklik) Formu Dilekçesi Örneği.

61

 

KOSGEB İş Birliği Güç Birliği Hibe Desteği kapsamında KOSGEB’e  müracaat eden işletmelerin e-kobi linki üzerinden KOBİ İş Birliği Güç Birliği Programı projelerini hazırlayıp KOSGEB’te işletmelerinden sorumlu  KOSGEB KOBİ Uzmanına teslim ederler. Bu  KOBİ uzmanları projeleri ve ilgili evrakları  ekte  belirtilen kriterlere  göre inceler.

62

Hibe Kurtlarından Tavsiyeler