Logo Logo
KOBİ - GEL Desteği Ücretsiz Ürünler Ve Resmi Bağlantılar

KOSGEB’in  resmi web sitesi; www.kosgeb.gov.tr

       Aşağıda listeler  halinde  KOSGEB KOBİ Gelişim Destek Programı için  başvuru yapmak isteyen işletme ve yatırımcıların kullanmaları gereken güncel boş  KOSGEB KOBİ Gelişim Destek Programı başvuru  formları  yer almaktadır.

      Bu boş KOSGEB KOBİ Gelişim Destek Programı başvuru  formlarını ücretsiz olarak portalımızdan kendi  bilgisayarınıza hemen  indirebilir  ve portalımızda yer alan Aracısız Hibe Alma Çözümlerinden( Hibe Alma Rehberi veya T. Hibe Desteği Almış KOSGEB KOBİ Gelişim Destek Programı Proje  Örneği ) satın alan binlerce müşteri referansımız  gibi sizde  portalımızdan satın almış olduğunuz  aracısız hibe alma çözümleri ile kendi hibe  desteği başvuru formunuzu çok kolay ve hızlı bir şekilde  doldura bilirsiniz. Bu yolla sizde  aracı ve proje  yazarı  firmalara  binlerce lira proje hazırlatma ücreti ödemeden( ve  dolandırılmadan) kendi başınıza çok kolay ve hızlı bir  şekilde KOSGEB KOBİ Gelişim Destek Programı hibe  desteklerine erişen şanslı işletme  ve yatırımcılar  arasındaki yerinizi alabilirsiniz.

 

İLGİLİ  KURUM  VE KURULUŞ

EKLİ DOSYANIN İÇERİĞİ VE  HANGİ AMAÇ İÇİN OLDUĞU

ÜCRETSİZ İNDİR

KOSGEB

 

 

KOSGEB KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI-KOBİGEL

İşletmeler KOSGEB KOBİGEL  Destek Programından yararlanmak için öncelikle  KOSGEB  veritabanı üzerinden ekte genel başvuru  şablonu olan hibe başvuru formunu doldurarak mahareti ile başvuru yaparlar.( Ekte yer alan KOBİGEL Destek Başvuru Formu KOSGEB Resmi web sayfasından KOSGEB veri tabanına  kayıtlı  aktif işletmelerce KOSGEB veri tabanı üzerinden doldurulur ve ekinde istenen evraklar ile KOSGEB’e sunulur)

50

 

KOSGEB’e KOBİGEL  destek programı kapsamında resmi başvuru yapan işletmelerin proje başvuru formları ekte belirtilen ön değerlendirme kriterlerine göre incelenir.Bu ön değerlendirme tablosunda  belirtilen kriterlere  göre hibe başvuru formunda eksik veya yanlış olan işletmelerin projeleri düzeltme yapılmak için açılır.Bu eksikler işetme  tarafından düzeltilir.

51

 

Ön değerlendirme sonucu işletme  tarafından hazırlanan hibe  başvuru formunda ve eklerinde  eksik olmayan işletmenin hibe başvurusu KOSGEB Kuruluna sevk edilir.Başvurunuz ekte yer alan kriterler çerçevesinde değerlendirilir.

52

 

Hibe  başvurusu KOSGEB KOBİ GEL Destek kurulunca hibe almaya  hak kazanan işletmeler  ekte  yer alan sözleşmeyi KOSGEB ile imzalar ve hibe faaliyetlerini uygulamaya  başlar.

53

Hibe Kurtlarından Tavsiyeler