Logo Logo
KOSGEB’in Destek Sunmadığı Sektörler (Detaylı Tam Liste)

Genel olarak  KOSGEB, tarımsal  bitki yetiştiriciliği, hayvansal yetiştiricilik, spor faaliyetleri , eğlence mekanları, emlakçılık, bankacılık ,eğitim faaliyeti işletmeleri, sağlık hizmet, sunumu, bankacılık vb.  sektörlere destek sunmaz. KOSGEB’in destek sunmadığı sektörlerin tam listesini görmek için KOSGEB Hibe Alma Rehberlerini inceleyiniz.

İşletmeniz KOSGEB’in hibe ve kredi  verdiği sektörler  kapsamında  değil ise kesinlikle   KOSGEB’in hibe  veya

kredi  destek programlarından yararlanamazsınız. Çünkü  KOSGEB’in hibe  ve kredi vermediği sektörler  KOSGEB veri tabanına kayıt olamaz ve tabi olarak destek  başvurusu  yapamaz.( Desteklenmeyen sektörlere  veri tabanı açılmaz , açılmadığı için   hangi  program olursa olsun destek başvurusu  hatta Faizsiz Kredi Desteği bavuru  bile yapmazlar.Yani KOSGEB Desteği almanız için en önemli öncelik ‘’ KOSGEB ‘in Destek sunduğu sektörler  kapsamında olmalısınız.)

Hangi işletme sektörleri  KOSGEB veri tabanına kayıt olmaz, KOSGEB veri tabanına  kayıtlı olabilen uygun işletme sektörleri  nelerdir ? KOSGEB veri tabanı  kaydı  nasıl yapılır ? KOSGEB Veri tabanı kaydından önemli husular ve püf noktalar ? KOSGEB veri tabanı  kayıt  evrakları nereye  nasıl hangi sıra ile verilir ? KOSGEB Hibe  ve faizsiz kredi  destekleri için KOBİ nedir ? Kimler KOBİ’dir? KOBİ’lere sağlanan KOSGEB Destekleri ve Destek Şartları ? vb. hakkında  detaylı bilgi  sahibi olmak için KOSGEB Hibe  Alma Rehberlerini inceleyiniz.

Portalımızda  satışa sunulan  ve KOBİ Uzmanları ‘’Hibe Kurtları’’tarafından sizler için özel olarak  hazırlanmış bu Hibe Alma Rehberleri hakkında  daha  fazla  bilgi almak için tıklayınız.

Portalımızda  satışa  sunulan ve KOSGEB ‘in çeşitli Hibe ve Faizszi Kredi Destek Programı için özel olarak  hazırlanmış onlarca KOSGEB Hibe Alma  Rehberi ile  sizde KOSGEB hibe desteklerine   aracı  ve  sözde proje yazarı firmalara on binlerce lira ödemeden hemen çok hızlı ve kolay bir şekilde ulaşa bilirsiniz. KOSGEB’in dediği  gibi  aracıya, evrakçıya gerek yok, KOSGEB Destekleri aracısız ve ücretsiz olarak  verilmektedir.

ARACISIZ HİBE ALMA ÇÖZÜMLERİ ( NEDİR ? SANA  NE SAĞLAR ? )

HİBE ALMA  REHBERLERİ

T.HİBE  DESTEĞİ ALMIŞ PROJE/İŞ PLANI ÖRNEKLERİ

ÖZEL %100 KESİN HİBE  DESTEĞİ ALMA  GARANTİLİ DANIŞMANLIK HİZMETİHibe Kurtlarından Tavsiyeler