Logo Logo
KOSGEB’in Destek Sunduğu Sektörler (Detaylı Tam Liste)

KOSGEB’in hangi hibe ve faizsiz kredi desteği olursa bu destekleri almak için en önemli ön koşullardan biride işletmenizin KOSGEB’in Desteklediği sektörler ( işler, işletme ana faaliyet konuları) kapsamında olmasıdır.

KOSGEB’in hangi hibe veya faizsiz kredi desteği alırsa olsun KOSGEB’ten yararlanabilecek bütün sektörlerin tam 

listesi için KOSGEB Hibe Alma Rehberlerini inceleyiniz.

KOSGEB’in desteklediği  sektörler listesinde olan işletmeler KOSGEB’in bütün hibe ve kredilerini desteklerine  başvuru yapabilir,(tabi ilgili  hibe  desteği sunan programının  varsa özel amaçlarına da uygun olması şartı ile) çünkü KOSGEB’in sunmuş olduğu hibe  ve  faizsiz  kredi  destekleri  KOSGEB tarafından çeşitli hibe programları çerçevesinde sunulur.

Örneğin; Yeri iş yeri açmak isteyenler KOSGEB Girişimci Desteğinden yararlanabilir veya  bir  arge  çalışması ( veya bir inovasyon) yapan bir  girişimci KOSGEB ARGE ve İnovayon Desteğinden yararlanabilir.

Bir  girişimci ,üstelik  vergi  levhasıda yok ve progarmın özel  hedeflerine uygun  değilse kesinlikle İş Birliği Güç Birliği Destek Programından yararlanamaz.

Bu portalda KOSGEB’in bütün hibe  destekleri  detaylı olarak  anlatılmakta ve yine başvurmayı düşündüğünüz KOSGEB Hibe  Destekleri için  aracı ve proje  yazarı firmalara on binlerce lira ödemeden ulaşmanızı sağlayacak nitelikte hazırlanmış olan Aracısız Hibe Alma Çözümleri yer almaktadır.

ÖNEMLİ NOT:

Devamını Oku...

Aracısız Hibe Alça Çözümleri arasında  yer alan çeşitli KOSGEB Destekleri için özel  olarak  ayrı ayrı hazırlanan, ‘’Hibe Alma Rehberlerinde’’ yer alan sektörler listesi 6 Haneli NACE numara sistemi ile detaylı belirtilmiştir. Bu sebeple  bu liste  vergi levhanız üzerinde yazan ‘’Ana  Faaliyet Kodu ve Adı’’  bölümü ile  %100 uyumludur.

Yani işletmenizin, kesin ve nihai olarak KOSGEB desteklerinden yararlanıp yararlanmayacağı hakkında sizi net olarak  bilgi  sahibi yapar.İnternette veya KOSGEB’in resmi web sitesinde de  bulamayacağınız( KOSGEB sitesinde  4 haneli  genel kodlar yer almaktadır) bu detaylı NACE KODU listesi ile nokta atışı ile işletmenizin KOSGEB’den yararlanıp yaralanmayacağını öğrene bilirsiniz.

Portalımızda  satışa sunulan  ve KOBİ Uzmanları ‘’Hibe Kurtları’’tarafından sizler için özel olarak  hazırlanmış bu Hibe Alma Rehberleri (Nedir ?) hakkında  daha  fazla  bilgi almak için tıklayınız.

Portalımızda satışa  sunulan  ve çeşitli KOSGEB Destekleri için ayrı ayrı özel olarak hazırlanan KOSGEB Hibe Alma Rehberleri hibe desteklerine kolay ve hızlıca erişe bilmenize  yönelik olarak ‘’ bütün önemli ve püf noktalar ‘’ anlatılmıştır. Sizde bu yolla  KOSGEB Hibe Desteklerine  erişmeyi  tercih eden binlerce müşterimiz  gibi aracı  ve  proje yazarı firmalara on binlerce lira ödemeden hemen çok hızlı ve kolay bir şekilde  KOSGEB Hibe ve Faizsiz kredi desteklerine erişebilirsiniz.

ARACISIZ HİBE ALMA ÇÖZÜMLERİ ( NEDİR ? SANA  NE SAĞLAR ? )

HİBE ALMA  REHBERLERİ

T.HİBE  DESTEĞİ ALMIŞ PROJE/İŞ PLANI ÖRNEKLERİ

ÖZEL %100 KESİN HİBE  DESTEĞİ ALMA  GARANTİLİ DANIŞMANLIK HİZMETİ

Hibe Kurtlarından Tavsiyeler